Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vermergezesem lehet?

Vermergezesem lehet?

Figyelt kérdés
Kivoltam egy srac miatt es duhbol belevagtam 6 szor egy korzovel a bokamba es egyszer beleszurtam ruhan keresztul a combomba. A vagasok felsziniek szerintem legalabbis nem verzett csak behegesedett a teteje. A szuras sem verzett magatol csak miutan kinyomtam a biztonsag kedveert a vert belole nehogy fertozest kapjak. A vagasokat kb ra egy fel-egy orara lefertotlenitettem fertotlenito kendovel, betadinnal es arctisztitoval, majd aloevertat raktam rajuk, a szurast ugyan igy. Most kitisztult a fejem es megbantam az egeszet es ettol lehet vermergezesem?? Nincs semmi piros csik. Kb 2 oraja tortent az egesz. Mennyi ido alatt jonnek elo a tunetek?? Meghalhatok??

2017. dec. 30. 23:57
 1/7 Uszás02 válasza:
Nem vagyok orvos de szerintem nincs miért aggódnia.
2017. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva nem hinném hogy lenne bármi bajod

De hogy a depresszió szót miért írtad a kulcs szavakhoz az rejtély

2017. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert enyhen szarul vootam amikor csinaltam....tudom hogy a depresszio hosszabb idoszakon atmeno rossz kozerzetet szomoruaagot stbt jelent de kb ennek a jeleit latom par hete es ezert
2017. dec. 31. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
És csak a srác miatt vagy más is van a háttérben?
2017. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mas is :(. Igazabol a sraccal annyi a sztori hogy legjobb baratkent tekintek ra/tekintettem ra es egyszercsak ma a semmibol bevagta hogy utal engem, orul amikor nem a rinyalasomat kell hallgatnia, es egy mocskos r1b4nc vagyok es meg egy par szep dolgot. Azutan elsirtam magam de annyira fajt hogy nem birtam leallni, osszeesten, remegtem, nem birtam felallni, nem kaptam levegot, aztan kezdett elmulni de krv ideges voltam es megfogtam a korzot es vagtam 3-t a labamon aztan beleszurtam, utana fogtam egy kituzot (ehezok viadalas) es azzal 3 melyebbet aztan megbantam es elkezdtem felni... foleg hogy most latom hogy a kituzonek (nemtudom hogy alapbol ilyen e ) enyhen eozsdas szine van
2017. dec. 31. 00:31
 6/7 anonim válasza:
Most hogy vagy? Történt azóta valami?
2018. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! A sraccal azota nem vagyok joban, es en még élek :D
2018. jan. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!