Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apró (1-2) mm, átlátszó, bőr...

Apró (1-2) mm, átlátszó, bőr alatti kis csomók a nagylábujjon, mik ezek? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy 6-8 hónapja jelent meg az első, nem zavart, nem is fájt. Egy kis kézzel tapintható csomó a nagylábujjam közepén, láthatóan pár milliméterrel a bőr alatt és átlátszó. Nem is volt vele gond, aztán úgy 4 hónapja rákérdeztem már anyumékra, nem-e tudják mi ez, azt mondták vírusos szemölcs, kenjem Verrumallal. (14 vagyok, nem tudom jól tettem-e, hogy hallgattam rájuk) Egy darabja ott vagyok, hogy ez az izé ketté van vágva de nem akar kijönni, meg is duzzadt körülötte a bőr és nyomásra érzékeny. Megjelent még 2 kis haverja is, egy a talp - nagylábujj közti hajlatban, és egy szintén a nagylábujjon, az előző mellet ~1,5cm-rel. Az utóbbit most vettem észre, nyomásra érzékeny, a hajlatban lévő nem annyira, de kicsit nagyobb. Rákerestem milyen a vírusos szemölcs. Méretben stimmel, de a bőr az enyémek mellett egyáltalán nem piros és ez nem is olyan durva felszínű, ezek egy kicsit alatta vannak


Volt a másik nagylábujjamon is egy kisebb, az pár napos Verrumal kezelés után eltűnt. (akkor kezdtem a kezelést, amikor ezt észrevettem)


Szóval, nem értek ehhez, ez ugyanúgy lehet vírusos szemölcs, vagy ha nem akkor mi? És ami a legfontosabb; hogy tűntessem el? Ha megjelenik mégegy én falnak megyek



2017. dec. 31. 02:16
 1/1 anonim válasza:
Ebola....
2018. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!