Pimafucort lehet?

Figyelt kérdés
Ma elmentem nőgyógyászhoz, fertőzést állapított meg, írt fel kúpot (10napig egyfolytába), nekem 4napon belül megfog jönni szóval a kúpkúrát csak utána alkalmazhatom egyértelműen. De ezt a krémet már ma este használhatom? Vagy ezt majd kúp után?
2018. jan. 11. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne használhatnád?A kúpot azért nem lehet,mert vérzés alatt nem valószínű,hogy hatásos lenne.Krémet lehet használni.
2018. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és majd amikor a kúpot kezdem akkor párhuzamosan használhatom a krémet is? Vagy a krémet meddig kell, amíg el nem fogy?
2018. jan. 11. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze,az csak külsőleg van,használhatod a kúp mellett.

Gondolom addig kell használni,amíg szükséges,de biztos írja a tájékoztató.

2018. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már párszor átolvastam sehol sem ír még hasonlóról sem ezért írtam ki ide. Tényleg az utolsó kérdésem :D hogy amikor megvan akkor is hasznalhatom a kremet?
2018. jan. 11. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tampont használsz,akkor igen.:)

Btájékoztató:

"3. HOGYAN KELL ALKALMAZNI A PIMAFUCORT KENŐCSÖT?

A Pimafucort kenőcsöt mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. Általában kis mennyiséget kell felvinni a sérült területre, naponta 2-4 alkalommal. A kezelés időtartama a legtöbb esetben kevesebb mint 14 nap."

2018. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tampont hasznalok, akkor ha így felfüggesztem a kenőcsöt abból lesz baj?
2018. jan. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!