Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg megtalálták a HIV...

Tényleg megtalálták a HIV ellenszerét?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten pár cikket: [link]


[link]


Mennyire tekinthetők igaznak ezek a cikkek? Valóban megvan az ellenszer?



2018. jan. 19. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek még csak feltételes módban írnak r9la. Lehet működbi fognak,de ahhoz még idő kell,hogy ténylegesen használható is legyen.
2018. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Állítólag ebben az évben kezdődnek a klinikai próbák.

Muszáj ilyeneket olvasnom mert rettentő módon aggódok...

2018. jan. 19. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szövegértést első osztályban tanítják, neked nem sikerült megtanulni, úgy tűnik.
2018. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rettentő módon aggódsz, akkor menj el egy szűrésre!
2018. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom azért aggódik ,mert ő már érintett a dologban.

Amúgy én azt hallottam,olvastam,hogy létezik olyan gyógyszer amivel úgymond teljesen tünetmentes leszel és elélhetsz addig ,mint bárki. Deee elképesztően drága az a gyógyszer,ugye egy életen át kell szedni és tényleg olvastam,hogy igen gazdag elit emberek tudják csak megfizetni..Úgyhogy ha lesz is valódi gyógymód szerintem az a gyógyszer is csillagászati összegbe fog kerülni.

2018. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Amiről te beszélsz az annak az esélyét csökkenti,hogy elkapd a HIV vírust.

Már van gyógyszer,ami bárki számára elérhető ha fertőzött,de valóban addig élhet mint egy egészséges ember.

2018. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!