Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy a testvérem sokszor náthás, és én mindig elkapom tőle, és már kicsit kezdek ezzel betelni. Külön szobánk van, de nem tölthetem ott az egész napom. C-vitamin nem hat, se a kis se a nagy dózisú. Egészségesen táplálkozok, sokat sportolok, nincs olyan betegségem amiről tudnék hogy gyengítené az immunrendszerem. Ha valaki tud egy megoldást, légyszi segítesen!

2018. jan. 20. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A nátha cseppfertőzéssel terjed, ezek a cseppek ott lehetnek a környezetedben. A testvéred mosson gyakran kezed, használt papírzsebkendőit dobja ki maga után, takarítsátok ki a közösen használt helyiségeket, főleg fürdőszobát, WC-t, konyhát alaposan, a csempét is, esetleg fertőtlenítővel mosogassatok. Semmiképp ne igyatok egymás poharából és használjatok külön törölközőt kéztörléshez. Te is gyakran moss kezet, ne nyúlkálj az arcodhoz, szádhoz. Ha fokozott higiéniával nem tudod elkerülni, akkor fordulj orvoshoz.
2018. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Az csak babona, hogy a C-vitamin megvéd a náthától... Hasznos szedni, de nem ezért. D-vitamint kell szedni ősztől tavaszig, 5000 vagy 10000 NE az ajánlott, de ilyen állapotban szedhettek kezdetben többet is.
2018. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is önmagában a c vitamin szép és jó de soha semmit nem fog érni. Téve hit sajnos. Rengeteg olyan vitamin kell melle aminek segítségével a szervezeted nem kiüríti hanem raktározza és beépíti a sejtekbe.

Erre nagyon jó megoldás a Daily Pack nevű vitamin csomag ami 30napig elég , 6400Ft, bármelyik BioTech USA boltban megkapod , 30db 9db-os kapszula csomag van benne. Egy nap egy csomagot kell bevenni (9kapszula) az összes létező vitamin benne van ami kell az immunrendszernek. Garantáltan semmi bajod nem lesz!

Én takarítás után 2naponta minden alkalommal befujom a hazat Sanitoll spray-el ebbe meg vírus/baktérium/gomba olo van emellett nagyon jó illatú és szeretem mert bevált :)

Én meg betegség fóbiás vagyok:D

Amúgy az a vitamin nagyon jó tényleg , édesanyámat kiszedte a tudogyulladasbol :) amióta etetem vele nincs semmi baja

Előtte minden hónapban beteg volt:)

2018. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek mind hasznosak lehetnek. Köszönöm!
2018. jan. 21. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ehetsz mézet, akkor próbáld ki a méhpempőt, 1 hónapos kúra jól felerősíti az immunrendszert.
2018. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!