Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetek minél gyorsabban...

Mit tehetek minél gyorsabban a köhögés ellen?

Figyelt kérdés

Szüleim másfél hete köhögnek (gondolom valami vírus vagy hasonló), nekem eddig semmi bajom nem volt. Ma elkezdtem érezni a torkom alján az enyhe nyomást, vagy irritációt, és nagy lélegzetvétel után mindig köhögök 1-2-t. Teljesen száraz köhögés, semmi váladék, csak a "nyomás" a torkomban.

Ilyen kezdeti szakaszban meg tudom előzni, hogy tovább romoljon a helyzet? Pénteken Budapestre utazom, nagyon fontos lenne, hogy ne legyek rosszabbul.

Mit tehetek?



2017. nov. 5. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! igen. nekem nagyon bevált: propolisz, gyömbér és sós vizes gargalizálás. meleg sál.
2017. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Poris2000 ***** válasza:
Amit otthon tehetsz: Neo Citran, Méz, meg valami köptető, amit a patikus ajánl, de ne a legdrágábbat. Ez talán segít meggyorsítani a lefolyást, de nem ígérek semmit.
2017. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nincs váladék, akkor minek a köptető?
2017. nov. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Poris2000 ***** válasza:
A köptető éppen azért kell, hogy legyen váladék. Mert a száraz köhögés át fog menni hurutos köhögésbe, ami a betegség lefolyásának jele. És ha kiköhögi a váladékot, akkor gyorsabban gyógyul, mintha elszenvedne a száraz köhögésével.
2017. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
száraz köhögésre nem szabad köptetőt.
2017. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!