Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ne gúnyoljatok ki, nagyon...

Ne gúnyoljatok ki, nagyon megijedtem, tegnap este 10 óra körül lenyeltem egy szúnyogot. Elkaphatok valami betegséget, fertőzést?

Figyelt kérdés
Kint beszélgettem telefonon, és egyszercsak valahogy berepült a számba és lenyeltem. Próbáltam kiköpni, de nem tudtam sehogy sem.
2010. jún. 6. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
A megijed az J és nem LY... Ez sokkal nagyobb baj, mint a szúnyog, attól semmi bajod nem lesz.
2010. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Elhiszem, hogy megiJedtél, de ne félj nem lesz semmi bajod.
2010. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ha már nem él,akkor semmi bajod nem lehet,majd természetes úton kijön!!!
2010. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, a gyomorsavad már szétmarta szegény párát. :)
2010. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Nyugi, éjszakánként rengeteg bogarat meg pókot lenyelsz, és észre sem veszed.


Egyébként néha használhatnád ezt az oldalt: [link]

Nem kötekedésből mondom, csak azért, mert ha ilyen alapvető szavakat nem tudsz leírni, akkor nehezen fogsz munkát találni.

2010. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A hüllők simán megeszik a szunyogot és még örülnek is neki, ugyanis a rovarok és bogarak fehérje dúsak. Afrikában az emberek gilisztát esznek, Thaiföldön meg szárított tücsköt, szöcskét. Nem értem mi ezzel a gond? Jó étvágyat! :D
2010. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

09:46 (1) - Ne hidd, hogy ezek a figyelmeztetések lénézések. Aki ilyen súlyos hibát vét, annak nem ez az első és utolsó hibája, és nem is elírás. Ha valaki megjegyzi, azt építő jelleggel teszi, lehet, hogy a következő ilyen hibánál a kérdezőnek eszébe jut, hogy ja, bocsi, ezt már kijavították, akkor inkább j-vel írom.

Másik nézet: akik erre az oldalra járnak, rengeteg ilyet olvasnak és valljuk be, ezek az elírások rongálják az olvasót, amivel a tolerancia is csökken.

Ezek tehát túlnyomó részt építő jellegű kritikák.

2010. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én is nyeltem már le véletlenül, semmi bajom nem lett :)
2010. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Én is javítani szoktam a hibákat, hogyha nagyon nagy hiba. Szerintem ezzel nincs semmi gond, nem bunkóságból csináljuk, hanem mint már mondták, segítségképpen.

Mellesleg hülyeség, hogy a szúnyogtól el lehet kapni az AIDS-et, olvass már utána!

[link]

2010. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Kérdező, Te pedig ne félj, azt a szúnyogot hamarabb halálra marta a gyomorsavad, minthogy benned tudatosult volna, hogy mit ettél. Nem lesz semmi bajod tőle! Hozzád hasonló "balesetben" nyeltem én már legyet is és bár rettenetesen undorodtam és megpróbáltam kihányni is (nem sikerült), nem betegedtem meg.
2010. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!