Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV fertőzött vagyok?

HIV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

2 hete barátnőmmel szexeltünk óvszer nélkül, ekkor vesztettem el a szüzességem. A barátnőm rajtam kívül még 2 sráccal volt. Igényes lány, figyel magára. A farkam kb 8-9 mp-ig volt bent a csajban, mert ki kellett húznom.. Összeolvastam a neten mindent, hogy aki előzőleg sok sráccal volt, az HIV+, meg hogy nagyon könnyen el lehet kapni. Nagyon be vagyok parázva, már a fejem fáj, annyira ideges vagyok, hogy vége lesz az életemnek mert tuti HIV fertőzött vagyok.. Már bebeszélek magamnak mindent.. Nagyon lelkiismeret furdalásom van hogy miért kellett óvszer nélkül.... Kb százalékokban mérve mennyi esélyem lehet a HIV-re?


Ui.: Pár napja elkezdett nagyon picit fájni a torkom, meg több pattanás, kiütés jelent meg az arcomon. Ezek már HIV-re utalnak?

18/F



2018. jan. 25. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el orvoshoz, ha ennyire izgulsz ezen? Már rég túl lennél rajta. Mondjuk szerintem kicsi az esélye hogy az lennél
2018. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tényleg kicsi? A legközelebbi szűrő hely 200km-re van tőlem
2018. jan. 25. 20:29
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából nulla az esélye, de azért tájékozodhatnál jobban is, óvszeren meg nem kellene spórolni.
2018. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez nyugtató olvasni. De miből gondolod hogy 0 az esélye? Írtózatosan hipochonder vagyok, fél éve a limfómát beszéltem be magamnak a nyirokcsomóim miatt
2018. jan. 25. 20:31
 5/20 anonim ***** válasza:
Szinte 0% az esélyed ra
2018. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy az nyugodj meg
2018. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Magyarországon ez nem valami gyakori, meg ha csak 2 partnere volt a lánynak csak nem fertőzték meg. Nyugi 😌💪
2018. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! már vagy harmadjára tettem fel a kérdést mert nem tudtam megnyugodni, de mostmár látom sikerül.


Esetleg mi okozhatja a torokfájást és a kiütéseket? Lehet hogy túl hideget ittam vagy valami

2018. jan. 25. 20:33
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha az lennel sem lennének tuneteid meg jó ideig :)

Az okozza hogy influenza járvány van :) nyugodj meg

2018. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!!! Csak tudjátok az a baj, hogy a neten összeolvastam minden hülyeséget és emiatt parázok/paráztam
2018. jan. 25. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!