Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet valaki lázas...

Hogy lehet valaki lázas szándékosan, gyorsan?

Figyelt kérdés

Krétás víz? Mennyi ideig, és mi baj lehet tőle?

Ne értsétek félre, nem akarok én hülyeséget csinálni, csak gyanakszom a lányom betegeskedésére.. :)


2010. jún. 6. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A krétás víz annyiran őskori, hogy a mai gyerekek szerintem nem is ismerik.Az nem lehet, hogy csak a hőmérőt melegítette fel? Amúgy meg ha gyanakszol, én a helyedben azt csinálnám, hogy elvinném az orvoshoz, és mondanám , hogy nyugi aranyom, csak egy kis sóoldatot fogsz kapni izomba.

Szerintem utána a lázgenerálás lenne a legkisebb baja. Én komolyan megcsinálnám.

2010. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem fajultak még el a dolgok, és nem hiszem, hogy a lázmérőt melegítette volna fel, mert az egyik mérésnél végig mellette ültem. :)
2010. jún. 6. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a krétás víz, meg a sós tea habos dedós mese, egyik sem működik.


Viccből pedig nem szokott senki belázasodni, a szervezetnek többnyire jó oka van rá, nem biztos hogy ilyennel kéne játszadozni.

2013. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!