Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyógyszert vegyek,...

Milyen gyógyszert vegyek, amivel gyorsan kigyógyulhatok a náthából?

Figyelt kérdés
A Coldrex eddig bevált,de most nem akar használni.Két nap leforgása alatt letaglózott.Gépeken dolgozok,és a közérzetem akadályoz a munkavégzésemben.Nem akarok táppénzre menni.
2011. szept. 12. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem az Aspirin Complex vagy C plusz jött be, ezek mindig segítenek
2011. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a neocitrán a megmentőm mindig. de az aspirin c is segitett már.
2011. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit c vitzamin, gyümölcs tea, hagyma tea .. ennyi nincs rá gyógyszer.
2011. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neo Citran, C-vitamin, fokhagyma, Rhinathiol Cold.
2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére még nincs olyan gyógyszer, ami a vírusos eredetű megfázást gyógyítja. Illetve amennyire tudom, van antivirális gyógyszer, de nem adják csak úgy.

Már így is elég sok mindennel ártunk az immunrendszerünknek, szerény laikus véleményem szerint még nagyobb gáz lenne, ha még a legbanálisabb fertőzéseket se hagynánk, hogy egymaga legyőzze. Ez amúgy valószínűleg nem hülyeség (ez a hozzáállás), mert szakértőktől, szakértőbb emberektől is olvastam már párszor...



A meghirdetett gyógyszerek tele vannak lázcsillapítóval, ami leviszi azt a kis hőemelkedést is, ami gyógyítana téged (lázat csillapítani 38 fok alatt nem nagyon érdemes... mellesleg az nem is láz még, hanem hőemelkedés). A gyógyszerek még a tüneteket enyhítik (tüneti kezelés... minek? kivéve, ha fáj valamid). Van, amelyik álmosít is, hogy tudj aludni, kipihend a betegséget.



Ide a házipraktikák, az "ősi" gyógymódok és a vitaminok kellenek.

Szerencsére most még van sok friss zöldség és gyümölcs, nem kell melegházit ill. külföldről hozott dolgokat venni. Szóval egyél sok-sok zöldséget, gyümölcsöt. Biztos a munkahelyeden is van erre lehetőség, ha nem, akkor otthon.

Igyál meleg teát mézzel és citrommal, de ezeket ne forrón rakd bele, hanem csak ha már kicsit hűlt a tea. Vigyél akár a munkahelyedre is belőle.

Este egyél fokhagymát a kenyérhez, reggelre nem vagy csak őrült minimálisan lesz szaga.

Ha van időd, akkor infralámpázz és gőzölj.

A stresszt most fokozottabban kerüld, és bízz abban, hogy hamar kigyógyulsz a náthából, ne félj szövődményektől és attól, hogy el fog húzódni.

2011. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!