Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nincs étvágyam még mindig?

Miért nincs étvágyam még mindig?

Figyelt kérdés
Pont egy hete kaptam el az influenzát és alig tudtam lejjebb vinni a lázamat (39.2-es volt kb. jó másfél napon keresztül) és utána is csak lassan kezdett elmúlni, még szombaton is volt hőemelkedésem. Ezalatt a 3 nap alatt nagyon keveset ettem, mert nem volt semmi étvágyam, így gondolom összeszűkült a gyomrom. Aztán vasárnap már jobban voltam, csak marhára fáradékony maradtam, még hétfőn és kedden is nagyon álmos voltam egész nap, nem számított mennyit alszok. Aztán végre már ez is elmúlt tegnap már semmi bajom nem volt (na jó azt nem mondom, a közérzetem még nem az igazi, vagyis nem mindig) de az étvágyam az teljesen elveszett valahol útközben. Eszek én de úgy érzem, hogy nem eleget és már így is nagyon levagyok fogyva, és azt gondolom, hogy talán a fáradékonysághoz is köze lehet a kevesebb evésnek. Az a baj, hogy nagyon nehezen jön megfele az étvágyam, illetve nagyon hamar el is múlik, kb pár falat után már úgy kell letuszkolni a kaját és nem is nagyon esik jól. Valaki tudna valami tanácsot adni? Vagy ez normális egy influenzának ilyen (is lehet) a lefolyása?

2018. febr. 1. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem normalisnak mondhato, ha en vagyok beteg, akkor az intenziv betegseg lefolyasa utan meg napokig nincs rendes etvagyam, vagy ha van is, akkor is csak par falat megy le ( ez kb 4-5-6 napig is eltart a betegseg utan). szerintem attol van, hogy osszeszukul a gyomor, es kevesebbel is beeri egy ideig. ha nagyon aggaszt a kerdes, tedd fel legkozelebb a haziorvosodnak.
2018. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!