Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nincs étvágyam akkor,...

Miért nincs étvágyam akkor, ha beteg, lázas vagyok?

Figyelt kérdés
Reggel ettem 40g zabpelyhet tejjel meg egy almát, és most 10 perce egy pohár natúr joghurtot almával.Semmiféle húst, meg főzeléket, meg egyebet nem kívánok, semmilyen sós ételt, csak ezeket, amiket ettem.Ugye bajom nem lehet ettől az étrendtől?
2011. jan. 24. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor lázas voltam, 3 napig nem ettem szinte semmit!Ne parázz, nem lesz semmi bajod.
2011. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)Hát akkor nem vagyok egyedül, nem csak nekem megy el ilyenkor az étvágyam.
2011. jan. 24. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szervezeted minden erejét arra mozgósítja, hogy legyőzze a fertőzést - tehát nem akar emésztésre sok energiát elpazarolni.

Pár nap alatt javulsz, addig nem okoz gondot, ha kevsebbet eszel. A szervezeted magától tudja, hogy ilyenkor könnyű ételekre van szükség. Arra viszont figyelj, hogy igyál elég folyadékot.

2011. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!