Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 3 hete nem múlik, mit...

Már 3 hete nem múlik, mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
Volt egy durva mandulagyulladásom 3 hete, két napig se enni se inni annyira fájt, de a gyógyszer szedése után minden okés gondoltam én. Nem voltam taknyos csak a mandulám volt a duplája de most folyton érzem a torkomban a letapadt váladékot ami az orromból csorog se kifújni se lenyelni se felköhögni nem tudom, gőzőlés szalvusz vízzel, tengervizes orrspray, fokhagyma rágás mézes tea meg minden. Levegőt kapok csak amikor nyelek akkor érzem azt az izét a torkom és az orrom közötti részen és kellemetlen mert nem szabadulok tőle és irritál, doki szerint folytassam a gőzőlést az majd kihozza de már fejfájást kapok tőle. Pánik beteg vagyok magas vérnyomással amire gyógyszert szedek és gyakran bepánikolok hogy megfulladok ezért kinyitom az ablakot kocsiban csak nyitott ablakkal tudok utazni de most az időjárás nem épp a legjobb erre. Van valami tipp mivel tudnám megszűntetni azt a kis genyót a torkomból.
2018. febr. 2. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A doki nem mondta, hogy szedj köptetőt?

Esetleg egy kis pálinkával gurgulázzál az is segít. Persze CSAK AKKOR, HA A GYÓGYSZERED MELLÉ LEHET, mert különben érdekes élményben lesz részed és a pánikbetegség miatt komoly bajod is lehet.

2018. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!