Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt egy nyílt sebem, és...

Volt egy nyílt sebem, és valószínűleg orbáncos lett a lábam, mennyi idő múlva múlik el?

Figyelt kérdés

Szerencsére eléggé időben észrevettem, tegnap reggel még csak azt hittem leégett, estére pirosabb lett, égetőbb érzésem volt a lábamon, ma elmentem az ügyeletre, Augmentint írtak fel, illetve Flucidin kenőcsöt...kb mennyi idő alatt múlik el? Lehet-e szövődménymentes így, hogy időben el lett kapva? Illetve a térdemmel gondok vannak, UH kezelésre kezdtem el járni, akkor ez így sztornó? Nem fogják adni?


PS: azért ez a legnagyobb bajom, mert rendészetire jelentkeztem, és 21-től kiképzésem van...:/



2017. júl. 30. 16:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Az UH kezelésnek meg ugye pont az a lényege, hogy felgyorsítja a keringést meg stb, nekem meg az kellene, hogy ez a cucc ne terjedjen tovább....akkor így erről lemondhatok?
2017. júl. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!