Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen betegen nem maradtok...

Milyen betegen nem maradtok már otthon és mentek be iskolába? (több lent! )

Figyelt kérdés

Már kérdeztem egyszer, és sokan azt mondták, hogy csak lázasan maradnak vagy még úgy is bemennek, ezek csak menőznek a szorgalmukkal meg tűrőképességükkel és példát mutatnak, hogy a lusták meg se merjenek szólalni :D vagy szeretik köhögve fertőzni a többieket, zavarni az órát, 2 percenként orrotfújni(nekem legalábbis így megy), meg fejfájással, álmosan végigszenvedni az órákat? Az osztályomban, bár ignorálom a zajokat(ilyenkor nem azért mert a tananyag köt le, hanem a gondolataim sokszor..) de soha senki nem köhög vagy fújogatja az orrát. Egyetemnél még megértem, ahhoz korán kelni se mindig kell. De a suli pótolható. Amúgy sose vagyok lázas, naaagyon ritkán, max hőemelkedés. Akkor mindig be kéne mennem? ><

Utálok beteg lenni



2018. febr. 5. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen előadásokra csak akkor nem megyek be ha sugárba hányok, vagy folyamatos hasmenésem van. De a gyakorlatokra még így is muszáj, vagy megbuktatnak. Max oda hányok. :D

Középsuliban pedig ha nagyon köhögtem, taknyos voltam akkor ki írattam magam, ha tehettem. Ugyanis nem menőzök azzal hogy milyen szorgalmas és nagy tűrőképességű diák voltam. :D A fiatal az fiatal, nem szerettem a betegségemmel zavarni se másokat, de ha már betegeskedtem is akkor a lustaság is elkapott, nem akartam suliban lenni, csak tévézni egész nap, vagy aludni, gépezni.

Ilyenkor volt csak kb. idő a szellemi felfrissülésre is az iskolai napok közben, amire a hétvége nem nagyon volt elég.

És igen, engem kiváltképp zavart mikor egyik "kedves" osztálytársam soha nem ment orvoshoz, és egész kiba***ott órán szárazon köhögött meg fújta a taknyát. :D

A hideg kiráz azóta is.

2018. febr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki lázasan bemegy az egy barom, mert csak terjeszti a betegséget. Semmilyen betegséggel nem kéne bemenni kivéve ha csak enyhék a tünetek, de akkor is kerülni a közeli kontaktot másokkal.
2018. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek be akkor sem ha taknyom nyálam egybe folyik úgy megfáztam.
2018. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ha valamilyen betegséget elkaptam,akkor természetesen nem megyek iskolába,és meglátogatom az orvost.

Viszont ha pl a hasam fáj elmegyek azzal a gondolattal,hogy majd elmúllik.

2018. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szüleim 39 fokos lázzal is behajtottak...
2018. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!