Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 1 hete kb. Hogy van egy...

Már 1 hete kb. Hogy van egy herpeszem azt hittem pattanás és kinyomtam. Nagyon durva lett a helyezett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
.... kinyomtam. (Meg nem volt soha herpeszem azért nem tudtam) Máig már oda fordult a helyezett hogy 4 "lyuk" van a szám szélén egymás mellett, vérzik neha és gennyes, vérzik néha. És valami átlátszó vízszerűség foly belőle stb. szerintetek? Testápolozom fertötlenitem és herpeszre való krémek mennem semmit nem ér van ilyen pattanásra való krém az hamar szárít az jó lenné???

2018. febr. 5. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi mindent árt fordit a billenytm
2018. febr. 5. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Sudo krémmel kenem. Nekem tökéletesen bevált, próbáld ki. :)
2018. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne kenj rá testápolót és pattanásra való krémet se, legjobb lenne ha megmutatnád bőrgyógyásznak ha már gennyes és vérzik. Ott kapsz rá megfelelő kezelést.
2018. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Herpeszre a legjobb megoldás, ha elkezdessz Lizin-c kapszulát szedni.

[link]

2018. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!