Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menjek el orvoshoz vagy elmúlik?

Menjek el orvoshoz vagy elmúlik?

Figyelt kérdés
Mar lassan 3 hete köhögok, az elején még száraz köhögés volt (előtte picit megfáztam betudtam annak) most pedig "nedves" köhögésre váltott. Megszokott hogy megfázás után sokáig kohogjon az ember? Sose tapasztaltam ilyet.

2018. febr. 7. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a köhögés sokszor hetekig is eltart, de ha már 3 hete köhögsz, akkor azért nem árt elmenni a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, kell-e valamilyen gyógyszert, vagy hurutoldót szedned.
2018. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmilyen gyógyszert szedni inkább folytatom a c vitamin szedését az szinte mindenre jo! 😊
2018. febr. 7. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, csak épp hurutoldásra nem...

Ha semmiképp nem akarsz gyógyszert szedni, akkor egyél naponta 3x2-3 evőkanál mézet, és/vagy igyál sok forró mézes teát; plusz gőzölj naponta háromszor tengeri sós vízzel (10-20%-os oldat, és szájon át lélegezd be a gőzt); plusz vehetsz különböző gyógynövényes illóolajokat, amiket párologtatóba helyezel, és/vagy ezekkel is inhalálhatsz.

De ha mindezek szigorú betartása ellenére egy héten belül nem jössz rendbe teljesen, akkor el kell menni orvoshoz.

2018. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utanna olvastam es lehet inkabb elmegyek orvoshoz eléggé befosatott xd amugy köszönöm ^^
2018. febr. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!