Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas láz? Az öcsém rosszul...

Magas láz? Az öcsém rosszul van. Sürgős

Figyelt kérdés
Az öcsém kb. 2 hete beteg, egy megfázásos, torokfájós időszak tartott kb 3 napig. Utána belázasodott. Egész nap lázas,lázcsillapító (nurofen) segít rajta. A doki szerint a megfázással elkapott vmi vírust, ami ellen nem tehetünk semmit :/ . De most antibiotikumot is kapott. Ha valakinek volt hasonló betegsége,még meddig tarthat? És van-e valami gyorsabb gyógyulási út? Öcsém 13/F (Előre is köszi!)

#betegség #magas láz #Sürgős segítség.
2018. febr. 13. 20:38
 1/6 anonim válasza:
Az az állapotától függ... De nem tart sokáig ha szedi a gyógyszert és pihen akkor minden oké..De ne itt keress értelmes válaszokat, mert a nagyja hülyeséget ír.. De ezt el kell nézni nekik nem tehetnek róla hogy ez a szintjük.
2018. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire magas a láza? Ha kap lázcsillapítót mennyire viszi le neki?
2018. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hat napig voltam lázas a karácsonyi időszakban. A hurutos tünetek lassan múltak, még mindig krákogok. (Felnőtt nő)
2018. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az állapota elég rossz, 39,5 nél lejjebb nem nagyon megy, ő is köhög (mindig). A lázcsillapító nem nagyon hat. Én úgy gondolom, hogy aki hülyéskedni akar az nem a betegségen fogja kiélni magát.
2018. febr. 13. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elvinni az ügyeletre, ha pár óráig ilyen magas az még nem gond. De ha már 1-2 napja ilyen akkor az már nem a legjobb.
2018. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma állítólag megvàltozott az orvosok álláspontja a lázról. Azt moncják nem veszélyes és csak akkor kell csillapítani ha a gyerek.közéruete nagyon rossz. Ezt mem én mondom, hanem pl. Novák Hunor gyetekorvos. Keress rá a neten. Vírusra amúgy nem jó az antibiotikum. Sok sok meleg tea. Fekete bodza hurutoldó. Ágynyugalom....és bízni kell benne, hogy a szervezete legyőzi. Ha köbög köptető. Nem derült ki milyen tünetei vannak a lázon kívül. Könnyebb lenne segíteni ha leírnád.
2018. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!