Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon félek, hogy kiújult a...

Nagyon félek, hogy kiújult a veseelégtelenségem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly hetekig hánytam, rosszul voltam, fàjt a derakm lázam volt.

A végén odáig jutottam, hogy napi szinten hánytam, a mellkasim fájt, bevizesedtem. Már annyira felgyülemlett a méreganyag, hogy alig láttam, elájultam. Így derült ki.

Senki nem hitt nekem, hülyének néztek. Hogy egy vírus, a suli maitt van.

Nem is ez a lényeg, de megint tompán fáj a vesém. Nagyon félek,nem merek szólni senkinek a megaláztatások miatt. Engem nem érdekelnek az orvosok, akik legalább tízszer elzavartak, hogy csináljak terhességi tesztet stb. Nekem erre nincs szükségem.


2018. febr. 15. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Múltkor is szartak rám, hogy hányok, nem érdekelte őket...
2018. febr. 15. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosnak mond el a tüneteidet, és hogy mire gyanakszol.
2018. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Múltkor is elküldtek.

Pedig az is pont így kezdődött, hogy topmán fájtak és megnagyobbodtak a veséim. Nem vesegörcs, nem is elviselhetetlen, szimplán nyomó érzés, érzed, hogy megnagyobbodtak. Fájdalomcsillapító se kell rá.

Pont ugyanez volt, utána hetekig súlyosbodott, mígnem el nem ájultam. Most nincs rosszullét. Az is lehet, hogy könnyebben visszatér, nem tudom.

2018. febr. 15. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!