Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy kaphatnám el végre az...

Hogy kaphatnám el végre az influenzát?

Figyelt kérdés
Minden évben van járvány, nem oltatom be magam, sose kapom el! Elegem van! Bkv-n is utazok, direkt kezet se mosok utána és semmi. Táppénzre akarok menni, elegem van. Ja, nem szedek vitamint se, egészségtelen ételeket eszek, zöldség gyümölcs semmi. Mit tehetnék még meg ennek érdekében? Munkahelyen mindenki mindent elkap, CSAK ÉN NEM!!! Mit tegyek??
2018. febr. 20. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Csókolózz egy beteg kollégával.
2018. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mindenki házas.
2018. febr. 20. 09:42
 3/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul ugyebár betegen ott sincsenek, táppénzen vannak.
2018. febr. 20. 09:43
 4/17 anonim ***** válasza:
És? Ez mióta akadály? Sőt! Inkább a házasok vágynak egy kis izgalomra :)
2018. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én a sz*rkavarást nem pártolom. Akinek van más ötlete, szívesen hallgatom :)
2018. febr. 20. 09:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz táppénzre más indokkal is. Az enyém kiír kimerültséggel is, 5 év alatt kétszer éltem a lehetőséggel. Ha arra van szükséged, hogy egy kicsit kifújd magad, ki vagy égve, akkor simán. Nem hajlik erre az orvosod?
2018. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szóval nem kellesz senkinek sem? :(

Ugye nem gondolja valaki, hogy ez komoly kérdés?! Csak a szokásos troll.

2018. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
lemész a dokihoz, közlöd, hogy hánysz és megy a hasad... már kapod is a táppénzes papírt...
2018. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A doki kiírna, de az otthoniak nem néznék jó szemmel, hogy csak úgy nem dolgozok. És én magam is feszült lennék/vagyok ilyen kamu táppénzek kiíratása alkalmával. Én valami igazi betegséget akarok, hogy engem is sajnáljanak 1 hétig :( Nekem csak mentális betegségeim vannak, de azok miatt inkább csak megvetnek. Az bosszant, hogy komolyan mindenki elkapja minden évben, csak pint én nem.
2018. febr. 20. 10:03
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem lepődtem meg, hogy mentális betegségeid vannak? :D


Tuti azzal is kiírnak táppénzre, csak elpanaszolod, hogy rosszabbul vagy, mint eddig, hogy kiújult valami, stb.

2018. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!