Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szinte mindennap faj a fejem...

Szinte mindennap faj a fejem kisebb szedulessel ez front vagy a magasabb vérnyomásom miatt van?

Figyelt kérdés
Sokszor szinte mindennap faj a fejem kisebb szedulessel . Magas vérnyomással is szenvedek de sokszor azt érzem hogy majd szét szakad a fejem meg meleg a fejem bubja megmérem a vérnyomásomat de az meg normális a legtöbbször . Átlagba 132/82 az értek . Reggel a legrosszabb akkor faj a legjobban . Szedek vérnyomás gyógyszert reggel de meg mindig ugyanúgy faj és szed ülök nagyon ritka mikor nincs semmi bajom . Az is igaz h egész életembe stresszeltem . Nem tudom mi lehet ez tanácstalan vagyok ha és orvoshoz is járok minden évben ki vizsgálta tom magam . Kiváncsi vagyok hogy másnak is vannak e ilyen bajai . Férfi vagyok 50 éves
2018. febr. 22. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nyakcsigolyáddal van a baj? Attól is fájhat a fejed és szédülhetsz, görcsös izomzat a stressztől?
2018. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt úgy nem csak fáradtságot érzek mindig
2018. febr. 22. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet front érzékeny vagy én is az vagyok srn fáj a fejem meg szédülök meg hányingerem is szokott lenni.D e ilyenkor meg iszok egy nap pohár hideg vizet meg le pihenek és elmulik.
2018. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!