Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ólommentes hónaljspray-t hol...

Ólommentes hónaljspray-t hol kapok weboldalon?

Figyelt kérdés

Dove Men 'Akva' illatú spray-t használok hónaljba.

De úgy tudom ,hogy ebben van ólom, ami szőr-tüszőgyulladást is okozhat.

Ez való igaz, hogy van benne ólom?

A hónaljam kissé fáj, györcsöt érzek benne.

Mikor kifúvom néha szokott csípni.

1 éve használom.


2018. febr. 23. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél DM-ben, én ezt használom és ez nem csípi a hónaljam:

[link]

2018. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek szól:

Te értelmi fogyatékos te vagy, mivel mindenki magából indul ki.

Az orvos mondta, hogy van benne ólom, de te biztos a 25 diplomával rendelkező nemtudom ki vagy.....

2018. febr. 24. 09:45
 3/5 Ignis Subdialis ***** válasza:

Szerintem a doki azt akarta mondani, hogy ALUMÍNIUM van benne és az okozhat szőrtüsző gyulladást (és még egyéb kellemetlenségeket). Mert alumínium tényleg van benne és tényleg okozhat szőrtüszőgyulladást.

Az alumíniumtartalmú dezodor ugyanis úgy éri el az "izzadásgátló" hatást, hogy "betömi" a verejtékmirigy csatornákat az alumíniumvegyülettel, így az izzadság egyszerűen nem tud távozni. Tehát a bőrödben marad ahelyett, hogy ürülne, vagyis gyakorlatilag megakadályozod, hogy megszabadulj azoktól az anyagoktól, amit a tested el akar távolítani. Nyilván ezt nem jó megakadályozni, gondolj arra, hogy nem csak az izzadság, de például a vizelet, széklet, takony is olyan dolgok, amiktől a test meg akar szabadulni, mégsem jut eszünkbe, hogy ezt megakadályozzuk. Hát, az izzadság esetében sem kellene.

Ehelyett lehet mondjuk olyan készítményt használni, ami nem a pórusok betömésével magát az izzadság megjelenését akadályozza, hanem fertőtlenítő hatása van és elpuszítja a baktériumokat a bőrfelületről, így azok nem büdösítik be a hónaljat. (Erre egyébként sok dolog képes, még a szódabikarbóna is.)

Az alumíniumsók ártalmas hatásai miatt ma már nagyon sok "alumíniummentes" termék kapható. Webshopokban is, de egyszerű ábécékben, drogériákban vagy épp gyógyszertárakban is.

2018. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ólom? nem alumínium?
2018. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok a hozzászólók nyertek,akik alumíniumra tippeltek. Mert az van benne, és az az ártalmas. Ólom! Te jó ég! Igaz, fém, fém. Különben ne használd. Engem az orvos eltiltott tőle, mert irritálta a bőrömet. Azóta sem használok semmilyent sem...
2018. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!