Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most olvastam erről az Indexen...

Most olvastam erről az Indexen. Van valakinek tapasztalata a termékről? A weboldalon potencianövelő és női vágyfokozást ígérnek.

Figyelt kérdés
www.index.hu/mindekozben/poszt/2017/04/20/hoakkumulator_az_ovszerben/ (Poweros infra óvszer) állítólag egy új találmány

2017. máj. 8. 00:55
 1/2 BékésCsaba válasza:

Egy ismerősöm vásárolt Poweros óvszert éppen a fenti cikk olvasása után. Adott belőle nekem is 3 darabot. Én már elhasználtam, tényleg érdekes. Van egy kis melegség érzés, és egy kicsit erőteljesebbnek tűnik az erekcióm. A barátnőmnek is nagyon tetszett, Ő azt mondta, hogy olyan mint ha nem is használnánk óvszert, annyira természetes az érzés a melegség miatt, valamint hogy tényleg különleges dolgot érzett, nem tudta megmegyarázni hogy mit, csak hogy sokkal jobb volt. Az együttlét valóban jobb volt, talán egy kicsit hosszabb is. Teljesen belefeledkeztünk...


Azt olvastam róla a Poweros oldalán, hogy magyar találmány. Gratulálok hozzá!


Hamarosan veszek belőle én is

2017. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegyetek is gazdaggá másokat.Akinek normálisan működik a szexualitása ,azoknak ilyenre nincs szűksége .

A problémát a fejben kell keresni .

2017. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!