Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » LXR termékekről van valakinek...

LXR termékekről van valakinek véleménye? Vitaminok

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 3 fajtát próbáltam (nem tudom a pontos nevüket):


1) Csipkebogyós (főleg gyakran előforduló húgyúti fertőzésekre kaptam a patikustól. Azt hiszem ez valamelyest használt (1 doboznyit kell évente beszedni állítólag).

Nwm tudom, hogy ettől-e, de kb 2 éve nem volt ilyen fertőzésem.


2) B vitamin: na ezzel az eggyel kifejezetten nem voltam megelégedve. Olyan szintű savat csinált, amiről először meg sem tudtam állapítani, hogy sav. Annyira mart, hogy azt hittem, hogy véletlenül valami vegyszert vettem a számba valamivel...iszonyat. (pedig evés után vettem be), úgyhogy ebből inkább más gyártóét szedem, amit előtte is.


C) Antioxidáns: nem múló fáradtságra javasolta a gyógyszerész. 1 dobozt kellett volna végigszednem. Kb 6 másik vitaminnal szedtem együtt, de olyan nagyon nem hatott, hogy érezzem.


Összesítve az a véleményem, hogy nagyon drágák, és számomra nem is biztosan jók (kivéve talán a csipkebogyósat), így minden vitamint inkább attól a gyártótól veszek, ami nekem bevált (mindegyiknél más a kedvencem).

2018. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!