Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek tapasztalata a...

06PETI6 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Kyäni termékekről? Pl. Kyäni Nitro Xtreme?

Figyelt kérdés
tényleg jó,vagy csak a szokásos paraszt vakítás megint?

2013. jún. 10. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Óóóó persze, kruva jó! A gyógyszertárak bezárhatnak, a Kyani meg megmenti a világot. Jólét lesz és egészség, retyerutya haj!


Hagyjuk már! :)


Keress normális céget hihető termékkel, ha hálózatépítésből akarsz megélni! Azt arról fogod megismerni, hogy nem kell mást megkérdezned róla, hogy szerinte jó-e vagy sem. Tudni fogod egyből!

2013. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

amugy eszem ágába sem jutna ilyet venni, csak ingyen kaptam egyik csajtól, hogy irjak véleményt rola bla bla... minden évben jön ki ilyen hülyeség, tavaly az alga biznisz volt, idén meg ez lesz ugy látszik. Nem mondom, hogy rossz, mert tegnap kipróbáltam edzés előtt, de hát ennyit más táplálék kiegészítő is segítene sztem :)

olvastam róla neten, hogy éveken át tarto térd meg derékfájás elmúlt tőle... napersze, már innen lehet tudni, hogy parasztvakítás az egész plusz egy kis pszichika, mert ha valamirol elhiszed, hogy segít, akk valamit tényleg segít :)

2013. jún. 12. 07:21
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, van bennük valami, de jócskán túlárazottak...
2013. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!