Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egész nap a jobb oldali...

Egész nap a jobb oldali nyirokcsomóm nyomkodtam. Ettől válhat keményebbé? Illetve mire utalhatnak a kifejtésben leírt tünetek?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt, közvetlen az állkapocs szöglet alatt bizonyos mozdulatokra könnyen tapinthatóvá válik az egyik nyirokcsomóm. Ha egyenesben tartom a fejem, akkor pontosan csak annyira erezni, mint a másik oldalt, de ha hátradöntöm, akkor sokkal hatarozottabban és mintha egy kis pukli lenne, kb babszem méretű és formájú. Miután véletlenül eszrevettem, persze egész álló nap nyomkodtam, hasonlítgattam, ezért már érzékeny is az a terület. A bal oldalon ez nem így van... ott is ki tudom tapintani a csomót, de helyzetvaltozasnal az nem türemkedik ki egyáltalán. Mitől van ez? Kissé hipochonder vagyok és eléggé aggódom.
2018. márc. 14. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha piszkálod egyre rosszabb lesz. Ne foglalkozz vele. Ha 2.hét múlva is meg van nagyobbodva mutasd meg a.háziorvosnak
2018. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl enyhe megfazastol. Kicsit folyik az orrod vagy tusszogsz, mar epp eleg a nyirokcsomo duzzanathoz. Semmi bajod
2018. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!