Mandulagyulladás?

Figyelt kérdés

Szóval pénteken fájó nyakkal ébredtem, csak jobb oldalt fájt, gondolom a mandulám, néztem be is duzzadt, ezután este belázasodtam, a csúcs 39fok volt, algoflex volt itthon csak gyógyszertár meg sehol, azóta se, holnap mehetek orvoshoz, azóta a láz enyhült, mondhatni hőemelkedéseim vannak csak, de a fejfájás az sose volt ilyen rossz nekem. Már a torkom is kezd fájdogálni nyeléskor, de annyira nem vészes hogy ne tudjak enni.

Ugye ebből még nem lesz műtét? Még sosem dagadt fel a mandulám, torokfájás is 2-3évente egyszer volt. Propoliszos mézet tudok még enni holnapig amig nem kapok antibiotikumot.

Viszont nagyon fontos résznél vagyunk a suliban, nem szeretnék hiányozni, ha kedden menni akarok, akkor mit javasoltok, hogyan gyorsithatnám fel a gyógyulást?

Előre is köszi

21F


2018. márc. 18. 15:20
 1/4 anonim válasza:
Jobb ha orvoshoz mész nekem már másodjára jön vissza a tüszős mandulagyulladás idén a háromféle gyógyszer ellenére (mind antibiotikum)a manduláim összeérnek nyelni nem tudok olyan fájdalmas, ne halogasd mielőtt még rosszabb lesz menj orvoshoz. Ne igyál forró dolgokat mindent csak langyosan a hideg és nagyon meleg is árt ilyenkor a gyömbér tea nagyon jó szokott tenni ilyenkor
2018. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kva hasznos válasz... Leirtam te szerencsétlen, hogy holnap megyek orvoshoz, Hosszú hétvégén hogy a pcsába menjek el? Itt még akkor sincs mindig orvos amikor lennie kéne,nem hogy a kikrt szétbszott hosszú hétvégén.
2018. márc. 18. 18:19
 3/4 anonim válasza:
Orvosi ügyelet van mindenhol még hosszú hétvégén is egyébként ha valaki tanácsot ad jóhiszeműen nem szokás bunkó stílusban válaszolni rá és leállatozni az illetőt, semmi sértő dolgot nem írtam veled ellentétben de ha nem vagy képes kulturáltan viselkedni akkor ne lepődj meg ha ők is bunkó állat stílusban fognak veled viselkedni
2018. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, igazat adok Neked!

Elég gáz volt a reakció, pedig csak megosztottad a tapasztalatod....

2019. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!