Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van bőrgomba a kislábujj...

Mitől van bőrgomba a kislábujjamnál?

Figyelt kérdés

Mindkét lábamon, az utolsó két lábujjam között hámlik, nagyon ritkán viszket is. Ez gondolom gomba.

De mitől?

Én tiszta vagyok, minden nap fürdök, a ruháim tiszták, a cipőim is... akkor mi okozza a bajt??



2018. ápr. 14. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

összenyomja a cipő, melege van, összeszedted valahol, stressz, ha nem kezeled akkor tovább terjed előbb vagy utóbb és érinteni fogja az összes ujjadat, talpadat, sarkot, lábfejet.


Egy beavatkozásom után ugyanezt vettem észre amit te , mindkét kis lábujjamnál, a hámlást leszámítva. Oké, én valszeg felborultam és elkezdtek dolgozni ezek a szemetek. Sikerült megszabadulnom tőle rövid idő alatt, éééés nem canestennel, meg társaival, de nem is házi praktikával.

2018. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa mód bevörösödött mindkét kis ujjam, az egyik fájt kegyetlenül, aztán viszketett, míg a másik csak viszketett.
2018. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!