Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mással is előfordult hogy...

Mással is előfordult hogy kint élt több évet egy másik európai vagy amerikai országban, és mikor hazajött a szervezete nem ismerte fel a hazai vírusokat és emiatt sokszor lebetegedett?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ha hazamegyek 99% beteg leszek, és nem azért, mert nem ismeri fel, hanem mert mocsok van, kosz, bűz, tiszta kosz a bkk, stb.

A levegőről ne is eszéljünk, kétnaponta mosnom kell a hajam és sötét a víz tőle.

2018. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
48%

Utolsó, te hol élsz amúgy??????

Egyébként az általános iskola a legnagyobb fertő. Anyám állandóan beteg és utána ránk ragassza.

A kollégiumban és a buszon soha nem kaptam el semmit, de mióta 5 éve elkezdett ott dolgoz i, egy rémálom az életünk, állandóan betegek vagyunk.

Itthon az számít a szülőknek, hogy ne hiányozzon a gyerek, ki fogja bepótolni, nem akatok hiányozni a munkahelyről. Dejó én betegen is be tudtam menni, de király vagyok. Meg a háziorvosok is ilyenek, az enyém konkrétan elküld lázasan is suliba.

A buszokról meg ne beszéljünk, undorító mocskosak, beszállnak hullabetegen az berek.

De a legnagyobb fertők az iskolák.

2018. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Svájcban


#1 voltam :)

2018. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tetszik vagy nem, itthon nem marad otthon a beteg és nem takarítanak buszokon stb.
2018. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!