Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Intim lemosòt fel tudom...

Intim lemosòt fel tudom valamire használni?

Figyelt kérdés
Nos, kaptam egy promòciòs csomagot, mely intim lemosòkat (férfi, női, ilyen, olyan...) tartalmazott, azonban én nem szeretném használni, évtizedek òta egészséges vagyok minden ilyesmi nélkül és nem hiányzik a kísérletezés és egy esetleges fertőzés ill. irritáciò meg főleg... igazság szerint szégyen vagy nem, ezidáig azt sem tudtam hogy ilyen termékek léteznek egyáltalán, de igazábòl konkrétan ebben több lehetséges kárt látok mint hasznot, kövezzetek meg. Na de, sajnálom kidobni is, esetleg van vakakinek tippje hogy mire tudnám felhasználni?
2018. máj. 21. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen márkájú lemosót kaptál, én személy szerint Nivea-t használok és nagyon szeretem. Nekem nem okoz irritációt, de megértem azt is, hogy te nem akarsz használni.


Szerintem add el, vagy ajándékozd el. Biztos van aki megvenné/elfogadná.

2018. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Dobd ki a francba! Merjünk büdösek lenni!
2018. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első! Köszönöm, akkor inkább elajándékozom :)

Kedves második! Nem azt ecseteltem hogy a komplett kozmetikai gyűjteményemtől válnék meg miután kiköltöztem az erdőbe és a Duna vizében fürödnék heti egyszer, igényes nő vagyok, nem vagyok büdös attòl hogy nem használok intim lemosòt.

2018. máj. 21. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:

#2. Első vagyok. Én sem használtam mindig intim lemosót, de ettől függetlenül nem voltam büdös, és ott is tisztálkodtam!! Vannak akik pl.tusfürdő helyett szappannal fürdenek, mert nem bírja a bőrük a tusfürdőt. Az intim lemosó nem létfontosságú, van aki használ, valaki nem.


Kérdező, örülök hogy segítettem:)

2018. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!