Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megcsípett egy szúnyog és...

Megcsípett egy szúnyog és elindult a piros csík. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap este megcsípett egy szúnyog rögtön fel is dagadt mert allergiás vagyok rá. Ittam kalciumot aztán nem foglalkoztam vele. Ma reggelre már meg nagyobb lett és most észrevettem egy piros csíkot ami a csuklomon lévő csípéstől már a konyokomig ér mi lehet? Mennyire veszélyes?

2018. máj. 21. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azonnal ORVOS!!!!Most azonnal menj!!!
2018. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

A kalcium semmit sem ér allergia ellen.

Holnap estére elmúlik.

2018. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok! A piros csík ami a szíved fele megy az vermergezest jelent! Szerintem Tetanusz oltást kellene kapnod a dokitol nehogy bajod legyen! Mennj el azonnal az orvoshoz vagy ügyeletes dokihoz és mutasd meg a karod és mond allergiás vagy! Írj majd mi volt!
2018. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Páratlan számú!

Városi legenda:

[link]

2018. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket elmentem orvoshoz és nyirokérgyulladásom volt a szúnyog miatt úgyhogy most antibiotikumot szedek azt mondták, hogy egyre több szúnyogtól lehet ilyet kapni és veszélyes szóval vigyázzatok magatokra!
2018. máj. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!