Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gégegyulladás mennyi idő után...

Gégegyulladás mennyi idő után gyógyul?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mar 4. Napja nyomom,egyelore keves javulas :( megkerdezhetem neked mik a tuneteid?
2018. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háát már nem igazán vagyok benne biztos,hogy ez egy gégegyulladás..inkább tüszős mandulagyulladásra utalgat. De most majd megtudom,mert az orvos elmondja.

Hát a tünetek pedig:

-Láz

-Torokfájás

-Nehéz nyelés (ezen azt értem,hogy ha nyelek,akkor szó szerint szúródik,meg fáj.)

-Köhögés

-Orrfolyás

Hát..képzelheted,hogy milyen szar érzés:(

2018. máj. 24. 06:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam orvosnál ugyanez van velem mint ami veled és nekem is mandulagyulladást mondott.. én enni se ettem szombat óta mert fáj a szám egyszerűen :( most kaptam 2 féle gyógyszert remélem jobb lesz.. gyogyulást neked is.
2018. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is kérféle gyógyszert kaptam..

Te is gyógyulj meg minél hamarabb!

2018. máj. 26. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!