Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fáj a torkom?

Miért fáj a torkom?

Figyelt kérdés
Üdv. Körülbelül két hónapja ha nyelek fáj a torkom alul jobb oldalt. Nem értem mert tényleg csak akkor ha nyelek. Semmi más tünet nincs. Most azon gondolkozok,hogy lehet egy betegségből adódóan a vírusok leköltöztek és így betobzódtak oda? A langyos sós víz gargalizálás öblögetését ajánlották.

2018. máj. 28. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szép napot, ha két hónap után nem múlt el a dolog, ajánlom, hogy keresse fel a háziorvosát. Ha nem teszi, és inkább magának akarja kikezelni otthon, amit én személy szerintem nem ajánlok, akkor szedjen nagyobb dózisú C vitamint. A gyógyszertárban kérjen recept nélkül kapható szirupot torokfájásra. Ez mellet még ajánlom a strepsils használatát, illetve a megfelelő száj higéniát, használjon száj vizet, öblítőt, hogy ha a bacterium, vagy vírus forrás a szájában van, akkor kellő képpen eltávolítsa azokat onnan.
2018. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!