Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legeslegjobb immunerosito...

Mi a legeslegjobb immunerosito? Nagyon kell

Figyelt kérdés

Egeszsegesen etkezem, napi 5-szor, eszek gyumolcsot, zoldseget, feherjet, jofajta zsirokat, stb. Szedek multivitamint, napi 2ezer mg C-vitamint, mozgok, tornazok heti 4x, de a virusok mindig megtalalnak. Az utobbi fel evben most szedek harmadjara antibiotikumot. Utalom, nem akarom ezzel mergezni a szervezetem, de ha lebetegszem csak ez segit. Volt mar, hogy itthon kezeltem magam, foghagymaval, mezzel, nagyobb dozisu C-vitaminnal, kiprobaltam mindent, jobban is lettem 2hetre ra, aztan a 3. heten orrmellekureggyulladasom lett. Pfff, komolyan. Most a torkom gennyesedett be egyik naprol a masikra, nyelni, beszelni alig tudok, ugyhogy antibiotikum megint. Nagyon elegem van, valahogy muszaj felturboznom az immunrendszerem. Mit ajanlotok?

Koszi elore is



2018. máj. 30. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
D vitamin.
2018. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a jó genetika garancia erre, semmi más.
2018. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Multivitamin semmire sem jó, csináltass teljes vérképet, abból kiderül milyen ásványianyag- vagy vitaminhiányod van, és azokat kell pótolni. A mozgás mellé jó lehet még a hideg-meleg váltózuhany.
2018. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,képzeld én is már április óta beteg vagyok,illetve azóta max 2 hét volt amikor "gyógyultnak" éreztem magam. Most egy hete tart megint,olyasmi tünetekkel,mint neked. Most én is elkezdtem fokhagymát enni,mert nem akarok még egy antibiotikum kúrát,ez lenne a 3. Április óta.

Régen nem voltam sose ilyen beteg max egy évbe egyszer télen! egy kis nátha.

Bocs hogy belekérdezek,Neked is csak mostanában van ez a betegség?

2018. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!