Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A fekete mosogatók hogyan...

A fekete mosogatók hogyan védhetik magukat a fertőzések ellen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Pont úgy mint a nem feketék.
2018. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nyugodtan írhattad volna négernek, nem törölték volna a kérdésed.
2018. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Viktória Török válasza:
0%
Hát nem írhatta volna! Elég durva így is a kérdés.
2018. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fekete domesztosszal
2018. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 turosbukta01 ***** válasza:
Miért durva a kérdés?
2018. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem a fekete mósogató a vendéglőbe az személy aki főzéshez szükséges eszközöket lábasokat mosogat.

A mosogató (nem írják ki hogy fehér)a vendégekhez kerülő tányérok és evő eszközöket mosogatja. Most a maszek világba a főnök kutyái lenyalnak mindent és ha van személyzet akkor valaki leöblíti ha marad rajta valami, ha nincs senki akkor ráfogják hogy újonan kitalált étel külünlegeség, ha fogadod el magyarázatot pofán vernek.

2018. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi a kötelező szakmai gyakorlaton kesztyűt használtunk+ a késeket nem lehetett belerakni a mosogatóvízbe. A másik mosogató részbe kellett rakni (dupla mosogató).

Remélem jól értelmeztem a kérdésed...

2018. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!