Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida okozhat ilyen tünetet?

Candida okozhat ilyen tünetet?

Figyelt kérdés
Hello. Candidat nagy számú elszaporodását diagnosztizálták nálam, kb 2 hónapja, 1 hete kezdtem a gyógyszeres kezelést, azóta volt több tünetem, volt ami mult es jelentkeztek ujak, viszont egy nagyon megkeseríti az életem, kb egész nap tompa vagyok, mintha be lennék rúgva, vagy mint aki kezd megőrülni, több helyen olvastam, hogy candidásoknak voltak hasonlo érzései, ez tényleg ettől lehet vagy valami más?

#candida tünet
2018. jún. 23. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a candida cukor faló gomba. Magyarán neked most szigorú diétán kellene lenned, és a hirtelen cukor megvonás étvágytalanság, levertség, erőtlenség sok apró hatást okozhat. Állítólag a kergemarha kort is az okozza.
2018. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!