Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kullancsfertőzést kaphattam?...

Kullancsfertőzést kaphattam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Minap osztálykiránduláson voltam és otthon találtam magamban 2db kullancsot. Az egyiket kiszedtem kézzel (utána még élt és semmi baja nem volt, szóval nem hinném, hogy a szájszerve vagy a feje bennem maradt volna). Nem is lett piros, és nem volt semmi baja igazából. Aztán találtam még egyet, azt otthon kanállal szedtem ki és ugyanúgy nem volt semmi panasz, mint az előzönél. De ma szóval 3-4 nappal a kullancsok után hőemelkedésem lett, hasfájásom és hányingerem. A kettőnek lehet köze egymáshoz? Köszönöm válaszaitok!

2018. jún. 27. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ha fertőzött a kullancs, akkor piros folt jelenik meg a csípés helye körül. A biztonság kedvéért menj el a háziorvosodhoz és kérdezz rá!
2018. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgass dr. Lakos András oldalán a kullancsbetegségekről.

2018. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!