Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy pohar csapviz, lehet...

Egy pohar csapviz, lehet barmi karos hatasa?

Figyelt kérdés
Mindig palackozott vizet iszom, mert undorodom a csapvizben levo hormonoktol, viszont most nem volt otthon uveges viz igy rakenyszerultem a csapvizre... Lesz e barmi karos hatasa ram egy pohar csapviznek a noi hormonok es egyeb dolgok miatt?
2018. júl. 8. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2018. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

MEGŐRÜLTÉL??!!! EGY EGÉSZ POHÁR... CSAPVIZET???

Jobb esetben csak rákos leszel... Tartós tejet már ne vegyél... :(

2018. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Karos nem lesz, csak lábas.
2018. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Néhány évtizede még saját kútból húztuk fel vödörrel a vizet, ami másnapra már nem volt iható. Úgy mondtuk megposhadt. Sok embernek széklethigulást okozott. Tehát minden nap friss vizet húztunk.

Nem tudom, mitől lenne jobb a palackozott víz, mint a csapvíz? A palackokban a vizet hetekig, hónapokig tárolják, és nem poshad meg. Tehát már nincsenek bent azok a baktériumok, orgazmusok amik az emésztéshez szükségeltetnek, és a csapvíz is ugyan olyan sterilizáción megy keresztül.

2018. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"A víz örüljön , hogy megmosdom benne" nehogy vizet igyál ,én már attól is szédülök ha bele teszem a lábam. Remélem tudtam segíteni (egy alkoholista)
2018. júl. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!