Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hámló kiütések a bőrömön, de...

Hámló kiütések a bőrömön, de mitől?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete elsősorban az arcomon és nyakamon jelentek meg, majd egyre több lett belőlük. A nyakamon és a mellkasomon van a legtöbb(itt egészen nagyok is vannak 1-1,5 centisek), egy-egy a hasamon és a vállam körül, viszont a végtagokon nem jellemző.

Enyhén viszketnek,vörösesek és hámlanak. A háziorvos nem tudta megmondani mik ezek, cetirizint írt fel(amit nem szedek) és kálciumot. Sosem voltam még allergiás semmire sem, nem is ettem és nem is használunk semmi újat. Bárányhimlős voltam már, először rózsahimlőre gyanakodtam.

Az első kiütések megjelenése előtt egy héttel voltunk kinnt Erdélyben, esélyes hogy ott szedtem össze valamit?(a családtagokon nem látszik semmi)

Elfogok menni laborba, de érdekelne hogy történt már valakivel ilyen és megköszönném, ha meg is osztaná.

18/L



2018. júl. 27. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyenek a kiütések?

homogén, kidudorodik, van közepe, az milyen színű (vörös, fehér, fekete)?

2018. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!