Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami gyulladásos betegség...

Valami gyulladásos betegség vagy vírustól először magas, aztán fokozatosan csökkenő lázam volt?

Figyelt kérdés
Utolsó éjszakát végig izzadva reggel memértem a testhőmérsékletem és 35.2 volt. Utána több mérést végeztem így délelőtt, de mindahányszor 35.5 c. Normális ez az alacsony hőfok egy ilyen után?
2018. júl. 29. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném, a normál testhőmérséklet minimum 36 fok.

De lehet, hogy csak elromlott a lázmérőd. Próbálja ki valamelyik családtagod, és ha neki is ilyen alacsony értéket mutat, akkor vegyetek másikat. Ha neki normális (36-37 között), akkor viszont mérd meg még majd este meg holnap reggel, és ha nem változik, akkor irány az orvos.

2018. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!