Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ilyet is elkaphatják tőlem...

Az ilyet is elkaphatják tőlem a családtagok?

Figyelt kérdés

Ha egy étteremben pl. egy vacsorához tartármártást is eszek és azt nem hidegen hanem szobahőmérsékleten tálalják fel,mikor eszem érzem is,hogy mintha nem lett volna hűtve,de nem foglalkozom vele,megeszem,kb 3-4 óra múlva hányinger gyötör,hányok ,nagyon rosszúl vagyok,ráz a hideg,38 fokos lázam lesz és a székletem is olyan folyékony mint a víz éskét- három napig rosszúl vagyok ,gyenge.


Mindez,ha a tartármártástól van akkor elkaphatja tőlem azt a betegséget otthon valaki,aki nem is evett belőle,ott sem volt csak én ettem,hazamentem és ezek történnek.


Ez ragályos? Elkaphatja más?


Csak ,mert ez egy megtörtént eset,egyedűl éltem és,ha a családtagjaim ott lettek volna,elkaphatták-e volna ugyanis mai napig azon gondolkodom,hogy a tartármártástól voltam beteg vagy sem,szeretném tudni,mert úgy jutott eszembe,hogy ma volt 3 éve.

Sajnos megjegyeztem a dátumot,mert felejthetetlen betegség volt.



2018. júl. 29. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor egy vírust szedtél össze.

Nem lehetett volna lázad egy gyomorrontástól és nem lehettél volna gyenge egy rossz kajától.

Ha vírus akkor elkaphatták volna, de ha a tartármártástól akkor nem .

2018. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Napsugar11 ***** válasza:
Simán lehet salmonella fertőzés. Minden tünete stimmel. Olvass utána a neten, és választ kapsz a kérdéseidre!
2018. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.

Igaza van a 2.válaszolónak , ez simán lehet szalmonella.

2018. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!