Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Keralit tyúkszemirtó ecsetel...

A Keralit tyúkszemirtó ecsetelő használat után le lehet reszelni az érintett bőrrészt?

Figyelt kérdés
3 napja ecsetelem a sarkamon lévő tyúkszemet vagy szemölcsöt vele, nem tudom melyik az, és annyi változás történt, hogy a fehér közepe helyett mostmár picit nagyobb bőrrész barna/fekete lett. Picit csúnyábban is néz ki, de gondolom azért, mert az ecsetelő lemarta/körbemarta a tyúkszemet v szemölcsöt. Le lehet reszelni mostmár? Nem tudom meddig kell használni, tájékoztató nincs benne. Ha esetleg nem tyúkszem lenne hanem szemölcs, és ezzel kezelem, aztán alaposan lereszelem, akkor fentáll a veszély hogy továbbterjesztem, és még csak több szemölcsöm fog nőni? Szakemberhez 2 hónap csúszással nem tudok elmenni, most szeretném kezelni. Valaki valamit?
2018. aug. 1. 21:40
 1/1 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne.
2018. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!