Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida diéta alatt mit lehet...

Candida diéta alatt mit lehet enni, inni és mi az amit tilos?

Figyelt kérdés
Állandóan visszatérő fertőzésem miatt szeretném megpróbálni ezt a fajta "kiiktatást", mivel amit az orvos írt fel gyógyszert nem igazán vált be. Utána néztem miket kell elhagynom az étkezésemből. A cukrot, lisztet mindenképp, de még a gyümölcsöket is ajánlatos a gyümölcscukor miatt. Azt is olvastam, hogy tejtermékeket sem igazán kéne fogyasztani. Tehát az lenne a kérdésem, hogy miket ehetek? Mik a tapasztalatok a diétával kapcsolatosan? Meddig érdemes csinálni a diétát? És a legfontosabb, hogy HASZNÁL-E? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2018. szept. 13. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Regényt lehetne róla írni, beírod a keresőbe, hogy Candida diéta és rengeteg találatot kapsz, van ahol heti menü is le van írva.
2018. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy beválik-e, vagy feleslegesen kínoznám magam.
2018. szept. 13. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak bevált, ő allergiás asztmás lett és akkor csináltuk pár hónapig ezt a diétát, teljesen rendbejött. Vettem egy Candida diéta könyvet és abban sok recept volt.

Tejet és tejterméket hónapokig nem evett, csak teljes kiörlésű tönkölybúzából készült kenyeret, sok leves zöldséget, gabonaaféléket, leveseket, főzeléket csináltunk.

2018. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!