Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázhattam? Mit tegyek?

Megfázhattam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F


Melóban amikor volt szünetem, kimentem a lányokkal rövid ujjú trikóban. Gyárban dolgozom, itt a gyárban meleg van, de amikor kimentünk cigizni, nagyon hideg volt. Tegnap és tegnap előtt történt ez. Nem vettem észre semmilyen furán magamon, hogy furcsán érzem magam.


Máma délután elkezdtem tüsszögni, fújni az orromat. Olyan érzést érzek az orromban, mintha viz ment volna beléje.


Talán kapdos a nátha? :/


KIDS vitamínt szedek a FOREVERBŐL.

Kalciumos pezsgőtablettáról nem jót hallottam.


Milyen vitamint tudtok ajánlani? Vannak száj fertőzéseim.



Köszönöm a válaszokat.


2018. okt. 5. 18:52
 1/3 Gábor19750102 válasza:
Nagyon sok C vitamin kell szedni és citromos teát kell inni. A C vitamin ból elég az 500mg os.
2018. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen valszeg megfaztal. Igyal jo meleg mezes citromos teat es sok C-vitamin.
2018. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
C vitamint, igyál mézes, citromos hársfateát, vagy bodzateát. Én ilyenkor mindig meleg húslevest eszem kis chilipaprikával, a csípős meleg jól tisztítja az eldugult orrot.
2018. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!