Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől múlna el egy nap alatt...

Mitől múlna el egy nap alatt a megfázásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kb egy hete beteg vagyok, iszonyatosan fájt a torkom,és köhögés kínzott,szedtem rá coderit N-t és Septofortot. Szépen szakadozik fel a köhögés,már csak kora reggel és este jön rám köhögési roham,napközben elviselhető. Viszont az orrom nagyon folyik,vagyis inkább bedugul és amikor kifújom,nagy darabos zöldes sárgás trutyi jön,hát elég undorító. Lázam nem volt,csak hőemelkedésem,ami tegnapra elmúlt,viszont ma reggelre 38-ra felment. Valamint a jobb szemem is fáj,mintha a fejem fájna,de a szemembe sugárzik ki. Kicsit mintha a jobb állkapocs részem is fájna,lehet köze hozzá a megfázásnak? Holnap szeretnék elmenni a barátommal kirándulni,de ha beteg leszek a szüleim nem fognak elengedni,a barátomat pedig már egy hete ha nem több,nem láttam. Gyors praktika,hogy, meggyógyuljak? Orrcseppet ma megyek el venni,hogy tisztuljon ki az orrom.


2018. nov. 3. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátod tényleg jó barátod, akkor nem kirándulni visz, hanem azon lesz, hogy mielőbb meggyógyulj, vagyis arra szánja a napot, hogy ott legyen veled, és töltögesse beléd a forró teát.
2018. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg fokhagyma nyersen, meg 10 000 mg C vitamin elosztva a nap folyamán
2018. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!