Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lassan 2 hete fennálló füldugú...

Lassan 2 hete fennálló füldugúlás mitől múlna el? Orvos?

Figyelt kérdés
Nátha miatt alakult ki (szerintem) most megint náthás vagyok, délután hőemelkedésem is volt.
2012. okt. 26. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráment a füledre.Kellene valamilyen gyulladáscsökkentőt szedned.Szerintem nem úszod meg antibiotikum nélkül,úgyhogy szerintem orvos.
2012. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég hétfőn a doki, mert anya szerint akkor menjek? Kórház vagy háziorvos?
2012. okt. 26. 22:34
 3/4 Expi ***** válasza:
Valoszinuleg arc ,vagy homlokureg gyulladasod van! Ilyen esetben Hidrokortizonos inhalalos kezelest ir fel a ful-orr gegesz, es szinte biztosan hatasosan tudja kezelni a problemat! Ha sokat hanyagolod ,fonnal a veszelye ,hogy a folyadek ami a hallasproblemadat okozza, megvastagodik es nem fog reagalni a kezelesre! Ilyen esetben drencsovet vezetnek be ,es lecsapoljak a folyadekot! Ezt nem szeretnem ha megtapasztalnad! Gyogyulast!
2012. okt. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem most kicsit javult, de meg mindig pattog a fülem, mintha folyadék lenne bent. 7 napig használtam orrcseppet, de nem hatott es ezért most pár napig azt szüneteltetem. Anya szerint nem is vagyok beteg, igaz 39 fokos lázam nincs, de hőemelkedésem sokszor volt. Csak elmúlik valahogyan.
2012. okt. 28. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!