Nemmondoknevet kérdése:

Szifiliszes Vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam 1 lánnyal akiről azt mondják hogy szifiliszes,és voltam vele egyszer gumi nélkül,meg gumival is,meg egyszer kiverte és ki is szívta a nyakamat,de az már vagy 1 jónapja volt és a péniszemen nem jött ki semmilyen tünet.de a combomon ilyen pattanás félék vannak,de még enm is hasonló a szifilisz tünetire.Ja és azt halottam ha sifiliszes vagy akkor el kezd folyni a péniszed,de nekem idáig még nem folyik!

most mitcsináljak??



2013. ápr. 14. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
elkülted a linket most mitcsináljak neki? :D ja és amugy 15 éves vok
2013. ápr. 15. 00:13
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
A lány hány éves? ő is 15? akkor nagy r*banc lehet. te meg jobban is megnézhetnéd kivel fekszel le. ezért vagyok idősebb pasikkal, mert van eszük és nem veszik fél válról, hogy úgyse lehet baj ( van kivétel mind 2 oldalon) menj el a háziorvoshoz. majd ő megmondja, hova menyél (fogalmam sincs fiúk hova mennek ezzel).a tünetek később is jelentkezhetnek.
2013. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a lány 17 éves és nem mindenkivel fekszek le mert ő vette el a szüzeségem!
2013. ápr. 15. 00:25
 5/20 A kérdező kommentje:
ja amit a leirásban irtam nem azt akartam írni hogy már 1 jónapja ahenm már 1 hónapja
2013. ápr. 15. 00:36
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Te dél-alföldi vagy,kedves 15 éves casanova! Ott mondják azt,hogy mit csináljak NEKI a mit csináljak VELE helyett.

A linket először is meg kell nyitni. Ott fel vannak sorolva a tünetek,amit kérdeztél,és van egy-két elrettentő kép is arra az esetre,ha legközelebb is ilyen nagyfiúnak éreznéd magad.

2013. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
figyú én azért feküdtem le vele mert én nem hittem el hogy szifiliszes hogy ha én is elhiszem akkor nem tettem volna meg!na de mind1 maradjunk a témában!
2013. ápr. 15. 00:53
 8/20 A kérdező kommentje:
és rendes válaszokat akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 15. 01:09
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
És ha van egy új haverod aki jóval idősebb nálad és azt mondják róla, hogy fiatal fiúkra utazik és ő azt mondja, hogy ki én? á dehogy is. szerinted elfogja mondani neked, hogy amúgy szifilises vagyok. te ennyire hülye vagy?
2013. ápr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Már írtam, hogy húzz el minnél hamarabb a dokihoz. ha végig olvastad volna a linket akkor tudnád hogy az első hónap tünet mentes!
2013. ápr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!