Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hete megfáztam, még most is...

1 hete megfáztam, még most is tart egy kicsit, pár napja a gégém mellett egy kb 1,5cm-es csomót találtam, nagyon megijedtem, lehet a megfázástól?

Figyelt kérdés
Amúgy pajzsmirigyes vagyok,és januárban volt minta vételem,ami negativ lett,7 hete szültem.Áprilisban is volt egy nagy laborom ami szintén jó lett,nagyon félek nehogy valami baj legyen.Jövő héten megyek megmutatnia házi orvosomhoz.Ha a megfázástól jött ki akkor mennyi idő alatt múlik el kb?
2010. jún. 26. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmas a csomó akkor általában gyulladásos eredetű, annak pedig 1-2 héten belül el kell múlnia.
2010. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy megduzzadt nyirokcsomó lesz, semmi vész elmúlik.
2010. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tegnap voltam a házi orvosomnál,mert nagyon idegesitett.Nem nyirokcsomó,hanem a pajzsmirigyem,vagyis abban van egy folyadékkal teli göb,ezt tudtam is eddig,lehet megvolt már mikor a szövettant vették,csak nem nyomkodtam akkor.Igy kicsit megnyugodtam,majd 2 hónap múlva fogadnak a pajzsmirigy rendelésen,addig nincs vele teendő.
2010. jún. 29. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!