Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi? Nagyon megijedtem, még...

Ez mi? Nagyon megijedtem, még most is remegek.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, kb fél orája roszul lettem.

Olvastam amikor hirteln olyan fura álmoszerű érzésem let mint mikor az ember bevan füvezve de tisztára:s Ahogy észleltem a szivverésem felgyorsult, remegni kezdtem, azt hittem meghalok, anyuéknak izéltem h ivják a mentőket, azt hittem komolyan it a vég. A testem is zsibbadt, meg még mindig oylan fura, befless érzésem van, de nem szivtam semmit, csak ittam reggel adrenalint.

meg megis jött..

szoval most már jobb de 15 perce teljesen szarul voltam, ugy éreztem elvesztem a külvilággal való kapcsolatomat. Ég az arcom, már picit jobban vagyok, de ha eszembe jut h vmi bajom van megint roszabb lesz. Mi bajom lehet??


2010. szept. 10. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pl epilepsziás rohamod is lehetett, ki kéne hívni az ügyeletes orvost
2010. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%

eloszor is ne fuvezz

masreszt meg nekem is volt ilyen ajulashoz hasonlo erzesem, olyan, mint amilyent te leirtal, lehetseges, hogy a menstruaciodtol van, mivel sok vert vesztessz. probald potolni vassal.

2010. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ne mond h epilepszia mert bepánikolok. most h meglátam rögtön égni kezdet az arcom. nemtom mitől van..

fura álmszerű érzés, meg remgés, meg komoylan halálfélelm jött rám.. azt hitem tényleg végem. meghalok. most igy fél ora után jobb, csak az arcom ég de nagyon.

2010. szept. 10. 20:23
 4/13 Kriszti83 ***** válasza:
A menszesz is okozhatja, velem előfordult, annyira rosszul lettem, hogy elájultam. 27/N
2010. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
figyi ez nem játék szerintem hívd ki az orvost mert mi van ha ez az egész éjjel jön rád amikor már mindenki alszik ez a legjobb amit tehetsz
2010. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
anyuék nem akarják kihivni. de már joban vagyok, csak ha megijedk vmitől ujra roszul leszek.. am lehet h leset a vérnyomásom, utána meg bepánikoltam, mert olvastam lehajtot fejjel, aztán hirtelen felkaptam, éreztem ezt a furát, aztán megijedtem és bepánikoltam... már jobb csak hányingerem van:S
2010. szept. 10. 20:34
 7/13 A kérdező kommentje:
most kibróbáltam h atrédem közé hajtom a fejem 1 percig... aztán hirtelen felkapom. ahogy felkaptam megint kezdtem roszul lenni, érzem azt az álomszerű hatást, dfe most próbálok nem pánikolni.
2010. szept. 10. 20:36
 8/13 anonim válasza:
de ha megint lesz ez akk sztem hívdd ki
2010. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
am pánikroham gyanús a dolog. nyugi. Ha nagyon nagy gáz van hívj mentőt, de most próbálj megnyugodni, feküdj le pihenni.
2010. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dr. Dav ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem pánikrohamod lehetett. Elnézést, nem tudok jelen pillanatban többet írni, családi okok miatt. Ha rendeződik a helyzet, remélem ez lesz, visszajövök és írok még róla.

Jobbulást!

2010. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!