Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezzel a problémával mehetek...

Tomszi 21 kérdése:

Ezzel a problémával mehetek immunológiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Ez év Áprilisában kezdődött, hogy elkezdett fájni a torkom és lázas voltam elmentem Fül, orr-gégészhez mintavétel volt aminek az eredménye Staphilochokusz volt kaptam antibiotikum kúrát gyógyulást követöen 1 hónapra ismét kórházba kerültem elég komoly Helikobakter fertőzés miatt erre rájött kétoldali mandula gyulladás Eradikációm volt ismételten gyógyulás követően nemsokára ki újult a mandula gyulladás és gége gyulladásom is lett újabb antibiotikum kurám volt ez volt Júniusban és azóta folyamatosan valamilyen felső légúti fertőzésem van. Most is 3 hétig volt középfüll gyulladásom most hogy már majdnem meggyógyultam volna felülfertőzést kaptam és ez így megy hónapok óta hogy állandóan beteg vagyok és erőssebnél - erősseb gyógyszereket kapok.

Rendesen táplálkozók, gyógynövény teát iszom, gyümölcs - zöldség mindent ki próbáltam már de így sem gyógyulók meg.

A labor vizsgálatom jó lett csak az Mpv alacsony és a vizelet fehérje magas. Mit tegyek?


2018. nov. 23. 17:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem igen.
2018. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!